购买 TSM22P10CI-C0G | TSM22P10CI-C0G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TSM22P10CI-C0G
TSM22P10CI-C0G
TSM22P10CI-C0G
仅供参考
零件编号 TSM22P10CI-C0G
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 MOSFET P-CH 100V 22A ITO220
送货服务
TSM22P10CI-C0G参数
系列-
FET类型P-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)100 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C22A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)4.5V, 10V
Vgs(th)(Max)@Id3V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs42 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds2250 pF @ 30 V
Vgs(最大)±25V
FET功能-
功耗(最大值)48W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs140mOhm @ 20A, 10V
工作温度150°C (TJ)
安装类型Through Hole
供应商设备包ITO-220
包/箱TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
TSM22P10CI-C0G Packaging
Insepction
TSM22P10CI-C0G FAQ
  • 1. How to order TSM22P10CI-C0G on Heisener?
  • 3. Are the TSM22P10CI-C0G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TSM22P10CI-C0G?
TSM22P10CI-C0G 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。